Om oss

Les mer om oss og ta kontakt

I Stangehallen drives en omfattende virksomhet hvor hovedpilarene er idrett, friskliv/treningssenter og skole, men hvor også arrangement og ulike aktiviteter med tilknytning til næringsliv og kultur har sin plass.

Et stort antall brukere benytter seg av tjenestene vi tilbyr, og brukernes ulike krav, ønsker og behov tas hånd om av en liten, men serviceinnstilt stab med bred fagbakgrunn.

Våre ansatte


Trine Lauritzen

Direktør

Telefon: 93 40 35 00
E-post: trine.lauritzen@stangehallen.no

Elin S. Sandaker

Booking og regnskap

Telefon: 97 98 05 70
E-post: elin.sandaker@stangehallen.no

Jan Erik Hagelund

Driftsleder

Telefon: 97 56 83 28
E-post: jan-erik.hagelund@stangehallen.no

Bjørn H. Pettersen

Frisklivskonsulent

Telefon: 92 06 64 93
E-post: bjorn.pettersen@stangehallen.no

Ranveig A. Harkinn

Fysioterapeut

Telefon: 97 01 56 33
E-post: ranveig.a.harkinn@stangehallen.no

Torodd Røhjell

Fysioterapeut

Telefon: 45 41 86 05 / 45 47 58 21
E-post: torodd.rohjell@stangehallen.no

Marte Kjøren

Idrettspedagog

Telefon: 45 41 86 05 / 45 47 58 21
E-post: marte.kjoren@stangehallen.no

Inge Os

Drifts- og servicemedarbeider

Telefon: 45 47 70 69
E-post: inge@stangehallen.no

Endre H. Nylende

Drifts- og servicemedarbeider

Telefon: 45 47 70 69
E-post: endre.nylende@stangehallen.no

Ole Einar Lilleløkken

Drifts- og servicemedarbeider

Telefon: 45 47 70 69
E-post: ole.einar-lillelokken@stangehallen.no

Inger Lise Tangnes

Renholdsleder

Telefon: 45 47 86 55
E-post: renhold@stangehallen.no

Torhild Sveen

Renholder

Telefon: 45 47 86 55
E-post: renhold@stangehallen.no

Bente Stensby

Renholder

Telefon: 45 47 86 55
E-post: renhold@stangehallen.no